Комплексная автоматизация технологических процессов
  Подписка  
  Главная
  Черная металлургия
  Цветная металлургия
  Ферросплавы
  Сырье
  Tрубы
  Машиностроение
  Химия
  Логистика
  Tендеры/Закупки
  Цены
Навігатор
· Про передплату
· Запит на передплату
· Огляди ринку
· Архів
· Пошук
· Написати нам
· Вихід
Вхід
Логин

Пароль

Пошук


Архів (за датою)
Выбрать из календаря
Реклама
Новини: ”УГМК” збудує власну енергогенерацію на родовищі ”Святогора”



АТ «Святогор» (входить до УГМК) отримало позитивний висновок Держекспертизи на проект будівництва власної електрогенерації. Згідно з Єдиним державним реєстром висновків, йдеться про створення джерела генерації електричної та теплової енергії на Волківському родовищі, розробкою якого займається підприємство. За розробку проектної документації відповідало московське ТОВ НВФ «ФІТО». Нагадаємо, УГМК з 2013 року активно займається будівництвом власних генеруючих потужностей, які дозволяють не лише забезпечити безперебійну роботу підприємств, а й здешевити вартість енергоресурсів.
Одним із нещодавніх проектів розвитку власної генерації став новий енергоцентр потужністю 18,3 МВт, запущений на «Медногірському мідно-сірчаному комбінаті» (ММСК, Оренбурзька область). Власний енергоцентр допоможе скоротити витрати підприємства на електричну та теплову енергію.
«Об’єкт зведений за схемою ВОТ-контракту, коли всі витрати на проектування та зведення електростанції виробляються за рахунок коштів інвестора, який за договором з комбінатом протягом 10 років експлуатуватиме енергоцентр із подачею електроенергії та тепла на металургійне підприємство. Після закінчення цього терміну за умовами контракту об’єкт пройде капітальний ремонт і буде безоплатно передано у власність ММСК», – окреслили ситуацію у прес-службі УГМК.
На заводах будують не лише міні-електростанції, а й спеціальні установки. Наприклад, на СУМЗ в 2021 році було запущено паротурбінну установку, у створення якої було вкладено 590 млн рублів. Вона виробляє електроенергію та тепло за рахунок пари, що отримується при виробництві чорнової міді. До цього надмірна пара просто йшла в атмосферу. Парова турбіна виробляє для підприємства 53,5 млн кВтг електричної та 35 тис. Гкал теплової енергії на рік. 

Разместил 17/07/2023 от metalmonitor
 
Связанные ссылки
· Больше про Кольорова металургія
· Новость от metalmonitor


Самая читаемая статья: Кольорова металургія:
Polymetal оценил запасы серебра на Прогнозе в 4,4 тысячи тонн

Рейтинг статьи
Средняя оценка: 0
Ответов: 0

Пожалуйста, проголосуйте за эту статью:

Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

опции

 Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу

При використанні матеріалів сайту посилання на Metal Monitor є обов"язковим.

Ринки феросплавів, аналіз ринку феросплавів, аналіз ринку феросплавів
© 2003-2022 Аналітична група «МеталМонітор»