Комплексная автоматизация технологических процессов
  Подписка  
  Главная
  Черная металлургия
  Цветная металлургия
  Ферросплавы
  Сырье
  Tрубы
  Машиностроение
  Химия
  Логистика
  Tендеры/Закупки
  Цены
Навігатор
· Про передплату
· Запит на передплату
· Огляди ринку
· Архів
· Пошук
· Написати нам
· Вихід
Вхід
Логин

Пароль

Пошук


Архів (за датою)
Выбрать из календаря
Реклама
Новини: Кабмін розблокував експорт мінеральних добрив



Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 26 липня, скасував заборону на експорт жита та мінеральних добрив. Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки.

Уряд скасував заборону на експорт жита та мінеральних добрив. Для цих товарів запроваджений режим автоматичного ліцензування”, — ідеться у повідомленні.

За даними Мінекономіки, перехідні залишки жита в Україні оцінюються на рівні 73 тис. тонн, а виробництво зерна прогнозується на рівні 351 тис. тонн. Це дозволить забезпечити внутрішню потребу у споживанні, яка становить 353 тис. тонн на рік.

Крім того, у зв`язку з завершенням посівної кампанії запит на купівлю мінеральних добрив є значно нижчим. А спрямування надлишків цих товарних позицій на експорт дозволить збільшити валютні надходження до країни, що є важливою умовою економічного відновлення”, — зазначили у міністерстві.

Міністерство аграрної політики та продовольства прогнозує потребу в добривах на поточний маркетинговий рік в обсязі близько 1,7 млн тонн, що значно менше попереднього року. В Україні наразі працюють 2 підприємства з виробництва добрив, які не припиняли свою роботу.

У березні Кабмін ввів нульову квоту для експорту жита та мінеральних добрив, що фактично означало заборону на їх постачання. Такі заходи були необхідні для забезпечення обов`язкової присутності цих критично важливих товарів на ринку.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти для експорту зерна та добрив. Аналогічний документ підписано також між Росією, Туреччиною та ООН. Домовленість передбачає, що вивезення відбуватиметься з трьох портів — Одеса, Чорноморськ і «Південний». Угода діятиме 120 днів, потім можливе продовження.  

Разместил 27/07/2022 от metalmonitor
 
Связанные ссылки
· Больше про Хімія
· Новость от metalmonitor


Самая читаемая статья: Хімія:
Orinast Limited купит более 50% акций другой кипрской фирмы Dresdenco Investment

Рейтинг статьи
Средняя оценка: 0
Ответов: 0

Пожалуйста, проголосуйте за эту статью:

Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

опции

 Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу

При використанні матеріалів сайту посилання на Metal Monitor є обов"язковим.

Ринки феросплавів, аналіз ринку феросплавів, аналіз ринку феросплавів
© 2003-2022 Аналітична група «МеталМонітор»