Комплексная автоматизация технологических процессов
  Подписка  
  Главная
  Черная металлургия
  Цветная металлургия
  Ферросплавы
  Сырье
  Tрубы
  Машиностроение
  Химия
  Логистика
  Tендеры/Закупки
  Цены
Навігатор
· Про передплату
· Запит на передплату
· Огляди ринку
· Архів
· Пошук
· Написати нам
· Вихід
Вхід
Логин

Пароль

Пошук


Архів (за датою)
Выбрать из календаря
Реклама
Новини: Європа має намір запровадити антидемпінгові мита на ПЕТФ із Китаю



Європейський союз (ЄС) має намір запровадити антидемпінгове мито до 24,2% щодо поліетилентерефталату (ПЕТФ) з Китаю, який використовується для виробництва пляшок. Цей крок ще більше загострить напруженість із Китаєм після того, як ЄС розпочав розслідування субсидій у китайській індустрії електромобілів, пише Plastinfo за повідомленням газети Post. Розслідування ЄС, розпочате у березні цього року після скарг з боку представників галузі, показало, що існує «загроза явної та передбачуваної неминучої шкоди» європейському бізнесу. Слідчі виявили, що імпортований китайський ПЕТФ, який продавався за цінами нижчими від внутрішньої собівартості, змушував європейських виробників значно скорочувати прибуток. У скарзі галузевої організації PET Europe цитуються 13-й п’ятирічний план Пекіна та документи ЄС, які описують китайські державні субсидії. За даними китайської митної статистики, постачання ПЕТФ з Китаю до ЄС за десять місяців цього року зросли на 43,7% порівняно з роком раніше і склали 114 млн дол. (10 млрд руб.). Журналісти прогнозують, що заборона може призвести до подальшої напруженості і без того непростих відносин між країнами напередодні вирішального саміту ЄС — Китай у Пекіні наступного місяця. Брюссель в даний час також розслідує субсидії Китаю в секторі електромобілів і зазнав різкої критики з боку Пекіна, до того ж раніше було оголошено про подальші розслідування передбачуваного демпінгу на діоксид титану та обладнання для стільникового зв’язку.  Також є інформація, що у розробці ЄС знаходяться розслідування, що охоплюють такі галузі, як вітряні турбіни, сонячні панелі, медичне обладнання, метали та теплові насоси.
Пропозиції, які, як очікується, будуть оголошені до різдвяних канікул або найпізніше до січня, також нададуть більш детальну інформацію про те, як виглядатиме експортний контроль ЄС у цих секторах. Цей крок викликав обурення деяких політиків у Брюсселі, оскільки це означає, що централізовану торговельну політику ЄС доведеться захищати у Світовій організації торгівлі (СОТ). Деякі держави-члени вкрай стримано ставляться до того, що це розглядається як захоплення влади з боку Брюсселя, хоча повноваження щодо проведення такої політики, як експортний контроль, традиційно належать державам-членам ЄС.
Водночас, Китай назвав підхід ЄС «відкритим протекціонізмом» і закликав його підтримувати міцні торговельні зв’язки. У понеділок президент Сі Цзіньпін попросив свого французького колегу Еммануеля Макрона зіграти «конструктивну роль» у підтримці відкритих стосунків. «В умовах нинішнього хаотичного світу Китай та ЄС мають залишатися партнерами взаємовигідного співробітництва. Ми сподіваємося, що Франція відіграє конструктивну роль у сприянні позитивному розвитку відносин Китаю та ЄС», — сказав Сі Цзіньпін, згідно з китайськими державними ЗМІ. Лідери ЄС побоюються, що слабке зростання китайської економіки та боротьба Пекіна за стимулювання внутрішнього попиту призведуть до того, що європейський ринок буде затоплений дешевим імпортом із Китаю. 

Разместил 24/11/2023 от metalmonitor
 
Связанные ссылки
· Больше про Хімія
· Новость от metalmonitor


Самая читаемая статья: Хімія:
Orinast Limited купит более 50% акций другой кипрской фирмы Dresdenco Investment

Рейтинг статьи
Средняя оценка: 0
Ответов: 0

Пожалуйста, проголосуйте за эту статью:

Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

опции

 Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу

При використанні матеріалів сайту посилання на Metal Monitor є обов"язковим.

Ринки феросплавів, аналіз ринку феросплавів, аналіз ринку феросплавів
© 2003-2022 Аналітична група «МеталМонітор»